Pradinis » Atsiliepimai » Kompiuterija » Kita [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Atsiliepimų: 2
Parodyta: 1-2

Rušioti: Data · Pavadinimas · Reitingas · Komentarai · Peržiuros

PocketBook InkPad 3 buvo sukurtas, kad užtikrintų patį geriausią skaitymo komfortą  visiems, mėgstantiems skaityti. 7.8 colių E Ink Carta™ ekranas su su 300DPI sukuria realistišką tikros knygos efektą.

SMARTlight technologija leidžia pasirinkti ne tik šviesumą, bet ir spalvų temperatūrą, automatiniame režime SMARTlight siūlo jums geriausią šviesos intensyvumą ir temepratūrą.
PocketBook InkPad 3 leis jums susikurti savo šviesos ir spalvų temas bei duoti joms vardus!

Ši skaityklė palaiko MP3 formatą per microUSB adapterį. Todėl galėsite ne tik klausytis muzikos skaitydami, bet ir klausytis audio knygų. Taip pat PocketBook InkPad 3 turi Text-to-Speech funkciją, kuri paverčia tekstą kalbėjimu. Tiesiog pasirinkite knygą ir paspauskite Text-to-Speech.

PocketBook InkPad 3 dizainas suderina suapvalintus kampučius ir aštrias linijas, švelnias vietas ir blizgius mygtukus. Visi šie elementai susijungia, kad jūs gautumėte kuo geriausią našumą. Skaityklė yra vos 8mm storio, todėl lengvai rasite jai vietą lagamine ar krepšyje ir galėsite ją pasiimti į keliones.

Įmontuotas bevielis Wi-Fi kartu su PocketBook Cloud, Dropbox, Send-to-PocketBook and PocketBook Sync paslaugomis leis greitai ir lengvai persiųsti bet kokį elektroninį turinį ir jums net nereikės jungtis prie kompiuterio. Skaityklė palaiko 17 knygų format be konvertavimo ir 4 grafinius formatus – JPEG, BMP, PNG, TIFF. PocketBook bibliotekoje rasite 97 jau suinstaliuotas knygas 14 kalbų (tarp jų 7 vokiečių ir 8 anglų kalbomis). Iš anksto suinstaliuoti Abbyy Lingvo® žodynai leis jums patogiai ir lengvai skaityti knygas kitomis kalbomis.

Kita | Data: 2020-10-22 | Komentarai (1)

HITACHI ULTRASTAR 7K4000 HDD

HITACHI ULTRASTAR 7K4000 HDD SATA 3TB 7200RPM 64MB

Tipas: HDD Talpa: 2000 GB (2 TB)
Apsisukimai per minutę: 7200 aps./min. Cache: 64 MB
Sąsaja: SATA III (6.0 Gb/s)  
Garantija: 60 mėnesiai

 

 

Prieš puse metų nupirkau Ultrastar 7K4000 kietą diską.

Pasidalinsiu savo atsiliepimais apie šį kietą diską skirta stacionariems kompiutėriams.

Kita | Gamintojas/Paslaugų teikėjas: HITACHI ULTRASTAR 7K4000 | Data: 2015-09-27 | Komentarai (0)