Pradinis » Atsiliepimai » Kompiuterija » Kita [ Rašyti naują atsiliepimą ]

PocketBook InkPad 3 PB 740

Naudoju kasdien skaitymui. Labai patogu per internetą (Dropbox) įmesti naujas knygas. 

Interneto narsymui procesorius tikrai per silpnas, nebent tiktu puslapiams su mažai  interaktyviųjų ir/ar grafiniu elementu. Tačiau kaip skaityklė tai labai gera. Palaiko daug formatu, galima įdedi virtuolius skyrelius, lengvai pasižymėti citatas, išsiversti neaiškius žodžius su keliais paspaudimais. Rezoliucija itin gera, todėl skaitykla yra tinkama ne tik teksto skaitymui, bet ir grafiku ar grafiniu elementu analizavimui.

Knyga aplankale, pirmas neatsargus gestas, per greitai padėjau ant stalo ir viskas, ekranas nepataisomai sugadintas , negarantinis atvejis. kiek turėjau knygų kitu gamintoju, kindle, nook, sony , visko buvo, ir krito is ranku, visos knygos veikia iki šiol, o šitą pirkau dovanu ir prašom. nepirkit, prarasit pinigus.

Knyga palaiko praktiškai visus elektroninių knygų formatus: PDF, PDF(DRM), EPUB, EPUB(DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM.

Category: Kita |
| Comments: 1 | Rating: 0.0/0
Komentarų: 1
avatar
0
1 • 07:07, 2021-06-07
Turiu tokia.. Taip ekranas didelis, bet ir labai pažeidžiamas. Nors ir su dėklų naudojau - bet viena "gražia" diena ekranas kažkodėl skilo.  Mano senas Kindle Touch gyvena jau 8 metus, o ši skaityklė nepragyveno ir dviejų metų sad
omForm">
avatar