Pradinis » Atsiliepimai » Vaikams » Vežimėliai, autokėdutės [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Triratis vežimėlis "Quinny Speedi SX" (3 in1)
Labai patenkinti savo Quinny speedi SX sportiniu vežimėliu, labai kokybiškas. Labai manevringas, važiuoja minkštai, pravažiuoja bet ką, valdomas viena ranka, lengvai ir greitai susilanksto. Labai patogūs stabdžiai. Sportinės dalies nugara neatsilenkia 180 laipsnių, bet mūsų vaikeliui buvo patogu miegoti ir taip.
Dar vienas minusas: tam, kad pasodinti vaiką stačiai, reikia perdėti daiktus į stogelį už nugaros. Užtat vežimėlio sportinė dalys labai plati ir pakankamai didelis vaikas lengvai telpa žiema su voku ir visais savo drabužiais. Be to sportinė dalis nėra labai sunki, palyginus su kitais tokio tipo modeliais. Komplekto lopšys nėra labai didelis, skirtas vaikams iki 6-7 mėnesiu (iki 9kg. ), -toliau juo naudotis (ypač žiemą) tampa nebeįmanoma. Bet užtat komplekte yra labai saugi autokedutė.
Atrodo labai stilingai, visi pažįstami labai domėjosi šio modeliu. Mes, nepaisant visų trūkumų, labai patenkinti Quinny speedi. Jis net neprilygsta mūsų ankstesniam ANMAR  universaliam vežimėliui. Visiems rekomenduoju

Privalumai: manevringas, pravažiuoja bet ką, lengvai valdomas, geri stabdžiai, plati sportinė dalis. stilingas, nesunkus.
Trūkumai: sportinė dalis neatsilenkia 180, mažas lopšys, brangus
Category: Vežimėliai, autokėdutės |
| Tags: lengvas, lopšys, Triratis, Quinny Speedi SX, (3 in 1), vežimėlis | Rating: 5.0/1
Komentarų: 0
omForm">
avatar