Pradinis » Atsiliepimai » Vaikams » Vežimėliai, autokėdutės [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Chicco multiway vežimėlis

Multiway yra idealus vežimėlis jums ir jūsų vaikui; Važinėkitės, kur tik širdis geidžia – slidinėjimo trasoje ar saulėtuose paplūdimiuose 4 dideli dvigubi ratukai: skersmuo 20 cm, plotis 5,5 cm; Nuimamas apsauginis lankas (buomelis); Pagalvėlė, kad būtų galima pritaikyti vežimėlį augančiam mažyliui;
Pirkinių krepšys; Tvirtas ir lengvas aliuminio rėmas;
Kompaktškas, susilanksto skėtuko principu; Tinka nuo gimimo iki 36 mėn; Penkių padėčių reguliuojamas nugaros atlošas (iki visiškai gulimos pozicijos); Užklotas kojoms; Integruota apsauga nuo lietaus; Matmenys: 81 x 55,5 x 107 cm; Suskleisto vežimėlio matmenys: 35 x 39 x 114 cm Suskleisto vežimėlio matmenys be preikinių ratelių: 105 x 25 x 39 cm; Gulimos dalies ilgis: 84 cm; Vidinis sėdynės plotis: 34 cm; Svoris: 8 kg.

Chicco multiway vežimėlis gali tapti nepakeičiamu draugu Jūms ir Jūsų mažyliui! Kokybiškos medžiagos, tvirta konstrukcija, lengvas susiskleidimo mechanizmas, dideli dvigubi ratai padės padaryti Jūsų keliones į gamtą ar po parduotuves nerūpestingomis, kai nereikės galvoti apie vežimo tvirtumą ar saugumą.

Vežimėlį galima įvertinti tik jį išbandžius, patikrinus jo privalumus, daug važinėjant skirtingomis sąlygomis ir aplikybėmis. Vieniems jis idealus, o kitų gyvenimo būdas reikalauja kitų vežimėlio savybių. Taigi, prieš rinkdamiesi vežimėlį įvertinkite kur, kada Jūs jį naudosite, ar važinėsit miško takeliais ar miesto gatvėmis. Atsakymas į šį ar panašius klausimus gali tapti lemiamu ir leisti pajusti visus šio vežimėlio privalumus ir džiaugtis pirkiniu arba atvirkščiai leisti pajusti šio vežimėlio minusus ir silpnąsias puses. Chicco multiway vežimėlis yra tikrai geras pasirinkimas, renkantis lengvesnį, mažiau vietos namuose ir bagažinėje užimantį vežimėlį, tvirtas savo konstrukcija. Kokybiškos medžiagos užtikrins vežimėlio įlgaamžiškumą, kai medžiagas esant poreikiui galima lengvai nuimt ir skalbt skalbimo mašinoj. Chicco vežimėliai išsiskiria savo spalvomis, gražus, vienspalviai, be pernelyg įkiraus prekių ženklų išsidėstymo.

Category: Vežimėliai, autokėdutės |
| Tags: chicco, vežimėlis | Rating: 0.0/0
Komentarų: 0
omForm">
avatar