Pradinis » Atsiliepimai » Grožis ir sveikata » Dietos / lieknėjimos priemonės [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Nevalgyti po 19:00 (18:00)

Po nėštumo liko nereikalingi 8 kg. Išbandžiau labai daug įvairų dietų, vienos padėdavo neilgam, kitos buvo tik laiko gaišimas. Po to skaičiau daug straipsnių apie sveiką gyvenimo būdą ir supratau, kad dieta -tai ne koks trumpalaikis maisto apribojimas arba maisto derinimas. Išvertus iš graikų kalbos dieta reiškia "mitybos planas". Dietų laikytis nereikia, paprasčiausiai reikia teisingai maitintis visą laiką.

Todėl paklausiau savęs: ką aš galėčiau daryti visą laiką? Tikrai negalėčiau kas mėnesį ištisą savaitę valgyti vien obuolius, negalėčiau valgyti vien grikius. Tiesiog tai labai greitai atsibostų ir svoris labai greitai grįžtų.

Nusprendžiau, kad tikrai galėčiau kasdien nevalgyti po 19 val. (18 val.) Kartais galiu nespėti pavalgyti iki 18 val., dėl darbo grafiko. Galiu stengtis visą laiką gerti daug skysčių ir stengtis valgyti kuo mažiau riebaus ir saldaus maisto!!!!!

Tai ir nusprendžiau daryti. Iš pradžių buvo sunku!!! Bet susiėmiau ir po truputi pripratau daugiau valdyti rytais, vakarais geriu tik arbatą arba kefyrą. Diena valgau viską (tik kuo mažiau saldžių ir riebių patiekalų), geriu daug arbatų, vandens!!!!

Iš karto pastebėjau gerus pokyčius, ryte jaučiuosi daug geriau. Tapau žvalesnė ir energingesnė, nes skrandis ilsisi naktį. Per pirmą mėnesį nukrito 2 kg., tai nėra labai daug. Bet po 4 mėnesių nukrito dar 5 kg.

Svoris krenta lėtai be be didelių kančių ir alkio. Jei kažko labai norisi, visada tai gali suvalgyti iki 19 val. (tuo negalima padaryti laikantis įvairių dietų).

Dabar tiesiog pripratau prie šio režimo, valgyti vakarais jau nebesinori. Dabar neįsivaizduoju savęs valgančios vėlai vakare kotletą su bulvėm. Kartais, vakare suvalgau  obuolį ar kitą vaisių, kai esu labai alkana ir mažai valgiau dieną. Kartais po 18 val. kavinėje su draugais užsakau salotų ar mažos picos. Bet tai būna laaaabai retai.

Mane rezultatai labai džiugina. Numečiau 7 kg, jaučiuosi žymiai žvalesnė ir sveikesnė!

Mano manymu, tai vienas iš lengviausių būdų išlaikyti formą, nei kankinti save įvairiomis dietomis ir neskanių, beskonių maistu.

Privalumai: geras rezultatas, gyveni sveiką gyvenimo būdą, efektyvu, lengva, nėra alkio, nereikia valgyti neskanų maistą

Trūkumai: pirmom dienom buvo sunku priprast prie naujo režimo

Category: Dietos / lieknėjimos priemonės |
| Comments: 1 | Tags: 7 val., sveikas, 18.00, 6 val., nevalgyti, dieta, gyvenimo, 19.00, būdas | Rating: 5.0/2
Komentarų: 1
avatar
1 Lija Tkacuk • 16:05, 2012-03-27
Labai pritariu, ir be to tai ir sveikatai labai sveika, ne tik del figuros. cool
omForm">
avatar