Pradinis » Atsiliepimai » Grožis ir sveikata » Dietos / lieknėjimos priemonės [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Iškrovos diena – pienas su arbata (pienarbatė)

Mano mama visą laiką sakydavo, kad iškrovos dienos būtinos bendram organizmo apsivalymui, gerai medžiagų apykaitai ir virškinimui. Todėl aš stengiuosi daryti iškrovos dienas (pienas su žalia arbata) tam, kad palakyčiau save geroje formoje ir jums pienarbatę rekomenduoju.

Aišku, iškrovos dienas stengiuosi daryti reguliariai (kartą per savaitę ar dvi), nes tai padeda išlaikyti vienodą kūno svorį.

Bet kartais šios dienos man labai atsibosta ir norisi atsipalaiduoti, pasimėgauti maisto įvairove ir šiaip pasilepinti. Todėl aš darau pauzę ir nustoju jas daryti. Bet po kiek laiko, kai norisi vėl džiaugtis savo kūno linijomis, pradėdu vėl gerti pieną su žalia arbata.

Dažniausiai per šią iškrovos dieną man nesinori nuolat valgyti ir negalvoju apie maistą visą laiką. Be to, po iškrovos dienos iškart atsiranda lengvumas ir žvalumas.

Dar ši dieta mano išsigelbėjimas, kai artėja vasara ir man norisi numesti 3-4 per žiemą priaugtus kilogramus.

Be to jei noriu nuostabiai atrodyti prieš kažkokį svarbu renginį darau tokią "ekspres dietą”: 1 diena – pienas/arbata, 1 diena – įprastas maistas, ir taip kažkur savaite laiko.

Pabandykit, tikrai labai labai padeda.

Category: Dietos / lieknėjimos priemonės |
| Tags: pienarbatė, dieta, Iškrovos diena, žalia, pienas, arbata | Rating: 3.7/3
Komentarų: 0
omForm">
avatar