Pradinis » Atsiliepimai [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Viso: 111
Parodyta: 6-10
Puslapis: « 1 2 3 4 ... 22 23 »

Robotas siurblys be kurio dabar sunkiai isivaizuoju kasdienybę :)

Labai patenkintas kad įsigyjome šį pagalbininką. Aišku tai nėra pinavertis dulkių siurblio pakaitalas. Didelio buitinio dulkių siurblio siurbimo galia didesnė negu šio kompaktinio roboto, bet jis darbą atlieka pats! Nereikalauja tavo pastangų ir darbo.

Smulki buitinė technika | Data: 2020-11-26 | Komentarai (0)

Produktyvūs susitikimai arba susirinkimai nevyksta savaime – juos reikia sukurti, suplanuoti, tinkamai pasiruošti.

Kai organizacijoje darbuotojai dirba iš namų vadovui labai svarbų jausti savo komandos pulsą ir kas joje vyksta. Kaip tinkamai paskirstyti darbo krūvį komandoje, kai visi dirba nuotolinių būdu?

Organizuojant darbą iš namų neužtenka vien trumpų žinučių. Komunikacija tarp vadovo ir darbuotojo 1:1 labi reikšminga.  Darbuotojai yra labiau motyvuoti, nes jais domimasi ir rūpinamasi.

 Reikia daug pastangų planuojant, organizuojant ir galiausiai vedant susitinkimą. 

Tinklapiai | Data: 2020-11-26 | Komentarai (0)

Jau tikriausiai ne kartą girėjome palyginimą, kad prasidėjus elektros rinkos liberalizavimui elektros energija tapo tokia pat laisvai pasirenkama preke ar paslauga, kaip mobilusis ryšys, kabelinė televizija ar internetas. Tam, kad šis palyginimas būtų tikrai teisingas, pasirūpinta, kad ir tiekėjo pasirinkimo / keitimo procesas būtų toks pats paprastas. Dalinamės kelių žingsnių „paruoštuku" – tikime, pravers ir jums, ir patariant artimiesiems, sunerimusiems „ką čia reikės daryti".

Kita | Data: 2020-11-09

PocketBook InkPad 3 buvo sukurtas, kad užtikrintų patį geriausią skaitymo komfortą  visiems, mėgstantiems skaityti. 7.8 colių E Ink Carta™ ekranas su su 300DPI sukuria realistišką tikros knygos efektą.

SMARTlight technologija leidžia pasirinkti ne tik šviesumą, bet ir spalvų temperatūrą, automatiniame režime SMARTlight siūlo jums geriausią šviesos intensyvumą ir temepratūrą.
PocketBook InkPad 3 leis jums susikurti savo šviesos ir spalvų temas bei duoti joms vardus!

Ši skaityklė palaiko MP3 formatą per microUSB adapterį. Todėl galėsite ne tik klausytis muzikos skaitydami, bet ir klausytis audio knygų. Taip pat PocketBook InkPad 3 turi Text-to-Speech funkciją, kuri paverčia tekstą kalbėjimu. Tiesiog pasirinkite knygą ir paspauskite Text-to-Speech.

PocketBook InkPad 3 dizainas suderina suapvalintus kampučius ir aštrias linijas, švelnias vietas ir blizgius mygtukus. Visi šie elementai susijungia, kad jūs gautumėte kuo geriausią našumą. Skaityklė yra vos 8mm storio, todėl lengvai rasite jai vietą lagamine ar krepšyje ir galėsite ją pasiimti į keliones.

Įmontuotas bevielis Wi-Fi kartu su PocketBook Cloud, Dropbox, Send-to-PocketBook and PocketBook Sync paslaugomis leis greitai ir lengvai persiųsti bet kokį elektroninį turinį ir jums net nereikės jungtis prie kompiuterio. Skaityklė palaiko 17 knygų format be konvertavimo ir 4 grafinius formatus – JPEG, BMP, PNG, TIFF. PocketBook bibliotekoje rasite 97 jau suinstaliuotas knygas 14 kalbų (tarp jų 7 vokiečių ir 8 anglų kalbomis). Iš anksto suinstaliuoti Abbyy Lingvo® žodynai leis jums patogiai ir lengvai skaityti knygas kitomis kalbomis.

Kita | Data: 2020-10-22 | Komentarai (1)

“ITwork”, tai 2017 metais Vilniuje įsikūrusi kompiuterinę techniką pardavinėjanti įmonė, kuri siūlo jų pačių sukomplektuotus kompiuterius, skirtus tenkinti kiekvieno žmogaus išskirtinius poreikius, arba kompetetingų darbuotojų pagalba, padeda juos susikomplektuoti patiems.

Programinė įranga | Gamintojas/Paslaugų teikėjas: IT work | Data: 2020-10-01 | Komentarai (0)

1-5 6-10 11-15 16-20 ... 106-110 111-111