Pradinis » Atsiliepimai » Vaikams » Žaislai [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Lėlė- Baby Born

Mūsų dukra pradėjo labai žaisti su lėlėmis, kai jai sukako 3 metukai. Pradėjo miegoti su lėle, valgyti kartu su ja, eina kartu su ja į lauką. Bet mūsų lėlės buvo gana paprastos, o ji labai prašydavo nupirkti savo mėgstamai lėlei čiulptuką, naktipuodį, lovytę ir pan. Taigi Kalėdų proga nusprendėme jai padovanoti Baby Born lėlę.

Sulaukėme "Jamam” išpardavimo "Akropolyje” ir su 30 proc. nuolaida nusipirkome išsvajotąją lėlę.

Vaikas laaabai apsidžiaugė ir nepaleidžia jos iš rankų pošiai dienai, nes lėlė labai graži, komplekte yra daug aksesuarų: čiulptukas, naktipuodis ir pan. Dar lėlę galima maitinti košę, ledais, girdyti vandeniu, keisti vystyklą.

Bet po kiek laiko aš pastebėjau nemažai trūkumų. Visų pirma lėlė yra pakankamai sunki ir kieta, todėl miegoti su ja nelabai patogu. Iš pradžių, dukra miegodavo su ja šalia, bet dabar dažnai guldo ją prie savo kojų.

Įdėmiai perskaitėme naudojimo instrukciją, bet pradėjus pagal ją girdyti lėlę, ji iš karto mus "apsiusiojo", net nespėjome pasodinti ją ant puoduko. Ir dabar visą laiką vargstame su tais girdymais, vanduo nesilaiko lėlės vidiniame konteineryje taip,kaip turėtų būti. Todėl lėlę tenka girdyti tik ant puoduko arba uždėjus vystyklą.

PO to pamaitinome lėlę koše ir pasodinome ją ant naktipuodžio, spaudžiau stipriai kojytes, kaip parašyta instrukcijoje, bet ji niekaip nenorėjo "tuštintis", matyt, kažkas buvo užstrigę viduje.

Davėm lėlei ledus, kaip parašyta instrukcijoje, bet lūpos parausta tik truputi ir skirtingose vietose, o ne taip kaip parodyta paveikslėlyje.

Mūsų mažylė žadžia su lėle daug:  girdo, dainuoja lopšines, sodina ant puoduko ir pan. Todėl tikrai nesigailime padovanoję jai šią lėlę.

Bet kokių atveju nerekomenduoju šia lėlę pirkti jaunesniam nei 3,5 metų vaikui. Nes lėlė vaikui gali būti per sunki ir vaikas tikrai nesugebės savarankiškai maitinti, girdyti lėlę, keisti vystyklą ir pan.

 

Privalumai: įdomi, graži, daug asortimentų

Trūkumai: pakankamai sunki, brangi, nelabai kokybiška

Category: Žaislai |
| Comments: 3 | Tags: žaislai, Born, Baby, Lėlė | Rating: 4.0/3
Komentarų: 3
avatar
1 buckis • 14:15, 2013-11-23
man 5m. as tokiu 7 baby bornus ruzavus turiu smile smile smile smile smile smile smile
avatar
2 Viktorija Brukštienė • 11:48, 2016-07-29
o mums sios leles galva luzta.. nezinau kokiu budu vaikas sugebejo ta galva sulauzyti, bet ties kaklu jau luzta.. liudna bus dukrai su sita lele atsisveikinti...
avatar
3 Jolanta Baltramonaitienė • 22:32, 2016-11-28
Šioms lėlėms parduodamos košės pakeliuose, tai matyt jas reikia maitinti jomis, o ne savo maistu smile
omForm">
avatar