Pradinis » Atsiliepimai » Vaikams » Kita [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Pientraukis rankinis su VIA indeliais AVENT ISIS

Mano pirmoji dukra, labai blogai žindė krūtį. Po kiek laiko, visa krūtis pradėjo labai skaudėti, net gi pakilo temperatūra.Išsigandau, kad neprasidėtų mastitas,  todėl nusipirkau Avent pientraukį.

Iš pradžių nesugebėdavau ištraukti nei lašo, pagalvojau, kad jis man netinka arba nusipirkau sugadinta. Bet pabandžius dar keletą kartų, pientraukis pradėjo traukti labai lengvai ir švelniai. Krūtims visiškai neskauda. Be to, ištraukti pieną rankomis žymiai sunkiau ir lėčiau.  Silikoninis papildas labai gerai masažuoja krūtį ir leidžia ištraukti visą pienuką.

Po kiek laiko atslūgus skausmui, vėl pradėjau maitinti krūtimi. Bet supratau, koks būtinas ir reikalingas šis pientraukis. Man jis buvo naudingas, kai reikėjo kažkur išeiti, ištraukei pienuko kiek reikia vaikeliui ir tai padaryti yra labai paprasta.

Be to, kartais ryte pieno buvo labai daug, netgi atsirasdavo guzai. Ištraukta pieną saugodavau šaldytuve specialiuose indeliuose su dangčiais. Po to naudojau šį pienuką gamindama košeles. Šis pientraukis vertas Jūsų pinigėlių, netgi jei kažkam atrodo, kad jis labai brangus. Visuomet galėsite jį parduoti.

Šis pientraukis yra labai lengvai plaunamas ir surenkamas. Jis padėjo man išsagoti laiko daug malonesnėms dalykams. Rekomeduoju ir Jums!!!!

Privalumai: lengvai ir švelniai traukia, netraumuoja krūties ir spenelių, patogus, lengvai plaunamas ir surenkamas, komplekte yra indeliai pienui saugoti

Trūkumai: nėra

 

Category: Kita |
| Tags: indeliai, AVENT, Pientraukis, rankinis, ISIS, Via | Rating: 5.0/2
Komentarų: 0
omForm">
avatar