Pradinis » Atsiliepimai » Vaikams » Higienos prekės [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Pampers active baby


  
Turiu du vaikus, todėl kol jie auga tenka mėginti daug įvairių sauskelnių. Bet, mano manymu, patys geriausi ir patogiausi Pampers. Jie kainuoja daugiau nei Libero ir Huggies, bet Pampers kokybė geresnė. Labiausiai man patinka, kad lipnus užsegimas labai lengvai tempiasi, glaudžiai prigula prie kūno ir neleidžia skysčiams netyčia išsilieti, kas dažnai atsitikdavo nešiojant kitas sauskelnes.
   Be to, jie labai ploni ir minkšti, todėl sprendžiant iš elgesio vaikui patogu juos nešioti. Kai vaikas sėdi arba bėgioja sauskelnes nespaudžia,o tempiasi. Gerai sugeria skysčius ir vaiko užpakaliukas lieka sausas. Kai bandydavome nešioti kitas sauskelnes (pvz. Maxima) mano vaiko užpakaliukas keičiant sauskelnes visą laiką būdavo šlapias, po kiek laiko netgi rausdavo. Mano manymu, Pampers geriausi! Jie labiausiai tiko mano vaikams!

Privalumai: patikimi, ploni, minkšti, patogus, tamprus, gerai sugeria skystį
Trūkumai: brangus
Category: Higienos prekės |
| Comments: 1 | Tags: active baby, Pampers, sauskelnės | Rating: 3.7/3
Komentarų: 1
avatar
1 Lija Tkacuk • 16:21, 2012-03-27
Man irki labiausiai patinka "Pampers" firmos. Bet buvau susidure su tokiu atveju, kai vaikas tustinasi skysciau, tai "pampers" sauskelnes neislakydavo, tekdavo pirkti "HAGGIES" firmos, problema buvo isspresta, kadangi "HAGGIES" firmos sauskelnis yra aukstesnis ir gumites geriau prilimpa prie vaiko koju.
omForm">
avatar