Pradinis » Atsiliepimai » Vaikams » Baldai [ Rašyti naują atsiliepimą ]

FISHER PRICE vibruojanti kėdutė – supynės


     Labai reikalingas daiktas auginant vaikutį. Man jį paskolino draugė, nes sakė, kad jai labai padėjo daryti įvairius namų ruošos darbus, kol vaikas nemiega. Aš jau sekančią dieną buvau pradžiuginta šios prekės privalumais. Kol gaminau valgyti pastatydavau kėdutę ant stalo, mažylis ramiai gulėdavo ir įdėmiai žiūrėdavo į mane.
      Kai šiek tiek paaugo, jis ištiesdavo rankytes ir bandė paliesti žaisliukus. Mano mažylis labai greitai užmigdavo šioje vibro-kėdutėje. Jis greitai augo ir buvo gana sunkus, tai nereikėjo jį daug nešioti ant rankų.  Pasodindavau jį į kėdutę, truputėli pašnekindavau, kažką papasakodavau, po to trupu-čiuka pasiubodavau ir jis ramiai užmigdavo. Po to, tik į lovytę reikėjo pernešti. Todėl, kai gimdysiu sekanti lėliuką būtinai pirksiu šią Fisher Price kėdutę ir jums rekomenduoju.


Privalumai:
lengvai plaunama medžaga, padeda užimti mažylį, kol mama užsiėmusi
Trūkumai: nėra

Category: Baldai |
| Comments: 1 | Tags: kėdutė, supynės, FISHER PRICE | Rating: 5.0/2
Komentarų: 1
avatar
1 Lija Tkacuk • 16:14, 2012-03-27
Turiu du vaikus, daba jau jie lanko darzeli, ir iki ciol naudoju kaip kedute. Pukus dalykas, vaikam ir man Labai patiko. Deka kedutes, kol vaikai buvo mazi galejau padaryti labai daug naminiu reikalu, vaikas tave mato, Jis salia taves, tu ji matai ir tavo rankos neuzimtos. Tiesiog kedute buvo ir yra labai naudinga. Tik viena dalyka pasakysiu, berniukas budamas 7 menesiu, persiverte, nors ir buvo priristas, kartu su kedute. Tiesiog, kedute iki 6 men. tinka. O paskui jau galima ja istraukti, kai vaikas jau gerai vaiksto ir islaika pusiausvyra.
omForm">
avatar