Pradinis » Atsiliepimai » Mobilieji telefonai » Mobilūs telefonai [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Samsung Galaxy S10 G973F 128GB

Labai džiaugiuosi kad S10-seriją išleido (keturi telefonai šiemet – S10e, S10, S10+, S10 5G) Dabar S9 galėsiu nusipirkti pigiau. Nuo S10 skiriasi minimaliai, o kainuoja per pusę. Ačiū S10!

Man atrodo kad S10 nevertas savo kainos nes jis nėra tiek geresnis už S9 kad būtų 400–500 eurais brangesnis. Kodėl S10 vertas savo kainos?

Kitas sako:"Turbūt šiuo metu kiečiausias telefonas esantis rinkoje. Gyvai dar neteko jo liesti, bet žiūrint youtube videos atrodo, kad ekranas gali būti jo sipnoji vieta, kaip ir iphone'ų."

 

10 metų pirmaujančios veiklos mobiliųjų telefonų srityje rezultatas – mobiliųjų naujovių naujos kartos pristatymas Galaxy S10e, Galaxy S10 ir Galaxy S10+ telefonuose. Telefonas, kuris ne tik išsiskiria iš kitų – jis yra išskirtinis. Sukurtas visiškai iš naujo, kad būtų galima pašalinti trukdžius iš jūsų vaizdo. Jokių trukdžių. Tikslus lazerinis išpjovimas, ekrano saugumas ir dinaminis AMOLED, kurie patraukliai paverčia ekraną „Infinity-O“ inovatyviausiu kada nors buvusiu Galaxy ekranu.

Lengvas prieinamumas.

Norėdami atrakinti, paprasčiausiai palieskite stiklą. Perkėlėme saugumo elementą iš telefono užpakalinės dalies į priekinę, įdiegdami ultragarsinį piršto atspaudo jutiklį tiesiai ekrane.
*Naudojama tik Galaxy S10 ir Galaxy S10+ modeliuose.

Su naujos kartos kamera nereikia būti profesionalu. Fotografuoja platesnį pasaulį. Norėdami nufotografuoti pribloškiančias kinematografines nuotraukas 123 laipsnių matymo lauke, naudokite ypač plataus kampo kamerą. Išmanesnė kamera – geresnėms nuotraukoms. Išmanioji kamera padeda užfiksuoti pribloškiančias nuotraukas, pasiūlydama vaizdo kompozicijas ir automatiškai optimizuodama kameros nuostatas ekrane. Naujos kartos techninės charakteristikos, skirtos kartai, kuri negali laukti. Patys galite bendrinti maitinimą. Belaidis „PowerShare“ suteikia galimybes bendrinti maitinimą su kitais prietaisais. Spartusis belaidis įkrovimas 2.0 leidžia greičiau vėl naudotis 100 % įkrautu telefonu.

Kur bebūtumėte, siųskite vaizdus ir dalinkitės jais. Išmanusis „Wi-Fi“ pasiekia didesnę spartą, kai yra „Wi-Fi 6“, prisijungiantis patikimai ir saugiai net ir viešuosiuose tinkluose. Jis sklandžiai persijungia į LTE, kad pasiektų neįtikėtiną duomenų spartą iki 2,0Gbps.

Visiškas žaidimų keitėjas. Naujai sukurta techninė ir programinė įranga, kad suteiktume jums pagerintų techninių charakteristikų žaidimą be vėlavimo. Prie jūsų prisitaikantis telefonas, kad jums nereikėtų prisitaikyti prie jo. Nuolat stengiamės, kad būtumėte vienu žingsniu priekyje. Išmaniosios savybės ir pažangi techninė įranga sužino, kaip naudojatės telefonu, prisitaikydamos tarnauti ilgiau ir efektyviau, visą dieną suteikdamos jums geriausias technines charakteristikas.Nuoroda: http://Samsung.lt
Category: Mobilūs telefonai |
| Rating: 2.0/3
Komentarų: 0
omForm">
avatar