Pradinis » Atsiliepimai » Maisto prekės » Maistas [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Rankų darbo NAMINIAI koldūnai, Kogus
 
 
 
 
 
 
Pati gaminau koldūnus namuose ir labai juos mėgstu, bet kartais tam tiesiog nėra laiko. Todėl kartais pirkdavau įvairių gamintojų koldūnus parduotuvėje ir visą laiką labai nusivildavau. Koldūnų mėsa ir tešla buvo labai neskani. Kartais kildavo jausmas, kad viduje ne mėsa, o kažkas kita. Todėk po kiek laiko apskirtai nustojau juos pirkti.
Vieną kartą svečiuose paragavau koldūnus ir maniau, kad mano draugė pati juos pagamino. Buvau labai nustebinta, kai ji pasakė, kad nusipirko juos parduotuvėje.
Po to karto dažnai perku KOGUS "Naminius koldūnus", kurie man išties primena namuose gamintą maistą. Puikus mėsos ir tešlos skonis. Jie neturi jokų E, todėl ruošiu juos savo vaikams. Jie taip pat labai juos mėgsta. Tai puikus budas greitai paruošti skanu maista, kai neturi laiko ir jokių kitų produkų šaldytuve.
Kai vasarą važiuojame į Palangą juos valgome beveik kasdien tai su gretine, tai su ketčiupu, tai su sultiniu. Labai skanu ir greita. Paragaukite patys!!!
Category: Maistas |
| Comments: 2 | Tags: Kogus, NAMINIAI, koldūnai, šaldytas, maistas | Rating: 3.3/3
Komentarų: 2
avatar
1 Lija Tkacuk • 15:31, 2012-03-27
Gal kaip alternatyva naminiams koldunams ir gara, bet vis del to nepakeis savu ranku pagaminti koldunai, ten bus ne 40 proc. mesos, o 100 proc wink
avatar
2 Vytautas Bačiauskas • 10:08, 2015-05-10
Tikrai suprastejo idaras mesos, kazkoks popierius jaucias bevalgant. Anksciau, tai bent mesa jausdavos. Kokia cia chaltura pradejot daryt?
omForm">
avatar