Pradinis » Atsiliepimai » Internetas » Internetinės parduotuvės [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Varle.lt

Pirkau keletas kartu šioje parduotuveje.Ten einu jei matau žemesnę kainą nei pas konkurentus. Nieko įpatingo paskayti apie šia parduotuvę negaliu..

 

VARLE istorija

Nors daugeliui žmonių gyvos varlės sukelia išgąstį, tačiau Varlė nuo senų laikų žinoma kaip klestėjimo, sėkmės, turto bei draugystės simbolis.

Senovės indai, japonai ir airiai varlės statulėles laikė namuose, nes tikėjo, jog šios atneš laimę, apsaugos namus nuo gaisrų ar suteiks papildomų galių.

Kai pavadinome savo verslą Varle.lt, net neabejojome, jog varlė sėkmę atneš ir mums.
Nesame „Maxima“, nes mes ne maksimalistai.
Nesame „Pigu.lt“, nes mums svarbu ne tik mažiausia kaina. 
Nesame ir „Bitė“, nes nenutrūkstantis darbas nėra mūsų vienintelis kriterijus. 
Mes k-i-t-o-k-i-e – draugiški, artimi, žinome savo veiklą ir produktus, būtent todėl ir esame VARLE.LT.

Mes sunkiai įspraudžiami į rėmus. Tokie ir mūsų klientai. Jų nespraudžiame į jokius tikslinės auditorijos segmentus, nes patys vargiai į kokius nors tilptume. Mes tiesiog siekiame būti patikimu partneriu ir draugu.

Nesame vien tik internetinė parduotuvė. Turime ir parduotuvių tinklą, kuris suteikia tiesioginio bendravimo galimybę, leidžia užtikrinti greitą brokuotų ar nepatikusių prekių grąžinimą, servisą. 
Su klientais šnekamės patys, ne per tarpininkus. Todėl juos pažįstame geriausiai.

Mes neinvestuojame į brangių patalpų nuomą ir greitai nuvertėjančias ekspozicijas. Todėl galime pasiūlyti geriausias kainas. Gerbiame klientų norą taupyti, nes ir patys taip darome.

Siekiame, kad pirkdami pas mus, bendraudami su mumis telefonu ar naudodami iš mūsų pirktus daiktus gautumėte dalelę laimės, dėmesio ir draugystės – būtent tai, ką įprasmina ir pats varlės simbolis!

Žinoma, tai ne pasakų šalis – gyvename realiame pasaulyje, kur egzistuoja tokie žodžiai, kaip: kainos konkurencija, stresas ir t.t.

Bet, nepaisant viso to, mes kasdien stengiamės ir reikalaujame iš savęs vis daugiau, kad jūs sugrįžtumėte į VARLE.LTNuoroda: https://www.varle.lt/
Category: Internetinės parduotuvės |
| Rating: 1.0/2
Komentarų: 0
omForm">
avatar