Pradinis » Atsiliepimai » Grožis ir sveikata » Odos ir plaukų priežiūra [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Visų tipų plaukams tinkantis laminavimas!

Nusprendus išbandyti bet kokią plaukų gražinimo procedūrą, svarbu prisiminti, kad norint gero rezultato reikia:

1. Gerų, patikrintų, brangesnių plaukų priežiūros priemonių. Atliekant plaukų laminavimą namuose nusipirkit geros firmos balzamą ir neutralų šampuną, galima vaikišką arba pavyzdžiui Neutral firmos be nereikalingų priedų.

2. Maišant ištirpintą želatiną reikia stebėti, kad masė būtų vientisa ir tik tada, kruopščiai išmatavus želatino kiekį, maišyti jį su tokiu pat balzamo kiekiu, nes jeigu želatinos bus per daug, rezultatas bus atvirkštinis, plaukai pasidarys sausesni ir lūžinėjantys. Želatinos kiekis priklaudo nuo plaukų ilgio! Kartą išbandžius, pamatysite kiek želatinos reikIa būtent jūsų plaukams.

3.Gautą masę galimą įpilti į indelį, uždaryti ir taip laikyti tamsioje vėsioje vietoje iki kitos procedūros.

Plaukų laminavimo procedūra yra atliekama taip:

15g želatinos ištirpinti reikės 6-8 šaukštų šilto vandens, išmaišyt visiškai, kad būtų vientisa masė. Tai užtrūks apie7 min. Nereikia ilgai laukti, arba palikti želatinos stovėt, nes pasidarys želė.

Dalinam į 2 lygias dalis, išmatuojam vienos dalies kiekį ir įpilam tiek pat šampuno. Išmaišom, įtrinam plaukus, uždedam polietilieninę kepurę ir užviniuojam rankšluostuku. Palaikom 40min ir nuplaunam šiltu vandeniu. Nusausinam plaukus atsargiai, netrinam plaukų.

Antrą želatinos dalį sumaišom su plaukų balzamu. Galima įpilt arbatini šaukšteli migdolų ar avokado aliejuko. Įtrinam plaukus, neleičiant plaukų šaknų, uždedam kepurytę ir laikom mažiausiai 40 min, ilgiausiai 2 valandas. Įšplaunam galvą. 

Kaukių likučius įpilam į sandarų indelį ir panaudojam kitą kartą. 

Tokiu būdu brangiai kainuojančią grožio salonuose plaukų laminavimo procedūrą, galime padaryti patys, žinodami visas sudedamąsias dalis, kurios niekaip nepakenks sveikatai, o atvirkščiai padarys jūsų plaukus žvilgančius ir gražius. 

Tinka visų tipų plaukams!

Category: Odos ir plaukų priežiūra |
| Tags: laminavimas, plaukai | Rating: 5.0/1
Komentarų: 0
omForm">
avatar