Pradinis » Atsiliepimai » Grožis ir sveikata » Odos ir plaukų priežiūra [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Emolium barjerinis kremas (Barrier cream)
Pas mūsų vaikelį žiemą prasideda problemos su oda. Ypatingai kojų ir veido oda labai išsausėja, vietomis atsirado raudonos šiurkščios, išsausėjusios dėmės. Jos gali gali pleiskanoti, netgi trūkinėti. Man atrodo, kad viena iš priežasčių kodėl jos atsiranda, tai išsausėjęs namų oras, todėl bandėme kuo daugiau drėkinti kambarį, bet tai nedavė jokių rezultatų. Iš pradžių tepiau paprastais kremukais, jie visiškai mums nepadėjo. Naudojau fucidino tepalą (su antibiotiku), jis apramina tas dėmeles tik kuriam laikui. Nustojus naudoti tepalą dėmės vėl ryškėja, po kelių dienų jos atrodo taip pat blogai.

Mes naudojome Emolium kremus ir losjonus ir buvau jais visą laiką patenkinta, bet šį kartą Emolium special cream mums nelabai padėjo. Parodžiau vaiką dermatologui, jis išrašė tepalą prieš uždegiminį, kuri reikėjo užsakyti vaistinėje, kad specialiai pagamintų. Ir pasakė naudoti būtent Emolium barjerinį kremą (Barrier cream). Prasidėjo išeiginės, tepalo dar neturėjome, todėl nusipirkau ir pradėjau naudoti barjerinį kremą.


Buvau labai nustebinta, dėmės ryškiai sumažėjo, nubuvo tokios ryškios, pasidarė minkštos ir sudrėkintos. Iki šiol nei vienas kremas neturėjo tolio poveikio. Po kiek laiko dėmės apskritai išnyko.

Manau priežastis tame, kad šis kremas suformuoja vandeniui atsparią plėvelę, kuri pasaugo odą nuo kontakto su dirginamosiomis medžiagomis (pvz. sauso oro, vėjo, šalčio), palaiko drėgmę. Todėl oda lieka sudrėkinta ir minkšta.

Dabar žiemą tai mūsų pirmasis pagalbininkas, kuris apsaugo mano vaiko odą nuo šalčio, vėjo ir sauso kambario oro. Be to jis labai gerai tinka alergiškai odai!
Visiems rekomenduoju!!!!!
Category: Odos ir plaukų priežiūra |
| Tags: alergija, barjerinis, cream, Barrier, KREMAS, Emolium, veidas | Rating: 4.5/4
Komentarų: 0
omForm">
avatar