Pradinis » Atsiliepimai » Grožis ir sveikata » Kita [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Kompresorinis inhaliatorius Omron CompAIR


 Mūsų vaikui diagnozavo bronchinę astmą, todėl nusipirkome šį inhaliatorių. Bet Omron leido labai stiprų garsą, vaikas buvo dar visai mažas, išsigąsdavo ir buvo sunku priversti jį kvėpuoti. Bet dabar, kai vaikas šiek tiek paaugo, mums šis inhaliatorius labai padeda.
  Tai ne tik gera bronchines astmos profilaktika ir gydymas. Žiema mus dažnai puola virusai, oras namuose sausas, vaikui labai sunku išsikosėti, todėl mes visą laiką naudojam šį inhaliatorių. Įpilu paprasta mineralinį vandenį, įjungių filmuką ir vaikutis savarankiškai kvėpuoja 15 min. ryte ir vakare. Kosulys iškart pasidaro drėgnesnis, mano vaikučiui lengviau išsikosėti. Kai buvome Sanatorijoje, ten taip pat darė tokias procedūras, malonu, kad gali pats nusipirkti ir daryti tai savarankiškai namuose.
   Inhaliacijos ypač labai padeda sergantiems laringitu. Mano mama labai dažnai serga laringitu, skausmas nepakėlimas, buvau nuvažiavus į vaistinę ir nusipirkau jai Adrenaline ir Na CL tirpalo. Jau po vieno kvėpavimo mamai pasidarė geriau, skausmo tarsi nebeliko. Be to, kai man pačiai skauda gerklę visa laiką naudoju šį inhaliatorių. Įpilu paprasta mineralinį vandenį be burbu-liukų, kvėpuoju apie 15-20 min. ir  gerklės skausmas akimirksniu sumažėja, toks jausmas, kad visi kvėpavimo takai pasidaro minkšti ir sudrėkinti. Todėl mūsų šeima labai patenkinta šiuo pirkiniu! Visiems rekomenduoju!

Privalumai: lengvas bronchinės astmos, sauso kosulio ir gerklės skausmo gydymas
Trūkumai: mažas vaikas gali išsigast stipraus garso

Category: Kita |
| Comments: 1 | Tags: Omron, astma, Kompresorinis, inhaliatorius, CompAIR, kosulys, laringitas | Rating: 4.0/3
Komentarų: 1
avatar
1 Milit Ilit • 22:06, 2017-03-25
Pas mus ir omron inhaliatorius džiaugiamės turėdami. Planuojame ir tėvams nupirkti http://biomed.lt/34_omron kažką tokio, kadangi kaina jiems šiek tiek didoka, tai padovanosime.
omForm">
avatar