Pradinis » Atsiliepimai » Technika » Foto, optika [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Veidrodinis fotoaparatas - CANON EOS 600D 18-55mm
Mes su vyru ieškojome kokybiško, bet nelabai brangaus skaitmeninio veidrodinio fotoaparato. Išsirinkome šį ir labai džiaugiuosi, nes tai puikus fotoaparatas.
Visų pirma, jį labai patogu ir lengva laikyti rankoje. Canon 600D turi 18 megapikselių sensorių, kas yra tikrai daug, todėl išeina labai kokybiškos nuotraukos.

Filmavimas gali būti įrašomas HD 1080p formatu, o tai yra puiku. Be to, fotoaparate yra HDMI jungtis, su kurios pagalba galima nuotraukas/filmavimą iš karto peržiūrėti HD televizoriuje.

Patogus valdymas ir lengvai suprantamas meniu. Mes nedaug fotografuojme, kur yra blogas apšvietimas, todėl mums visiškai užtenka blykstės (nustačius automatinį režimą ji iššoka automatiškai). Be to, Canon 600D ISO palaiko iki 6400, todėl retai buna išsiliejusių nuotraukų.

Man patinka atlenkiamas ekranas, nes gali nufilmuoti arba nuforografuoti daug geresnį kadrą (aukštai iškėlęs rankas), kai pavyzdžiui, pačiam sudėtinga arba neįmanoma pasižiūrėti į ieškiklį. Fotoaparatas turi begalę naudingų funkcijų, kurias dar reikią sudijuoti.

Vienas iš trūkumų, būtų tas, kad kažkodėl Live view režime fokusavimas daug lėčiau dirba, o man kartas man patinka juo naudotis.
Dar filmuojant neveikia automatinis fokusavimas, bet galima fokusuoti rankomis, nors tai padaryti yra šiek tiek sudėtingiau.

Labai patenkinti šiuo veidrodiniu fotoapratu ir kitiems rekomenduojame.
Category: Foto, optika |
| Comments: 1 | Tags: 18-55mm, EOS, 600D, fotoaparatas, - CANON, veidrodinis | Rating: 5.0/9
Komentarų: 1
avatar
1 Lk Lukas • 17:24, 2013-10-27
Neseniai nusipirkau canon eos 600d su 18-55mm objaktyvu ir norejau vieną dalykeli suzinot. Ar fotoparatas gali graziai kokybiskai fotografuoti blogai apsviestose patalpose gal reiketu kokio kito bojaktyvo iestoti nelabai apsviestose vietose patalpose. Nes iso padidinimas duoda siurkstu vaizdą negrazu.
omForm">
avatar