Pradinis » Atsiliepimai » Technika » Smulki buitinė technika [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Plakiklis Blenderis PHILIPS HR 1372

Aprašymas
Galingas 700 W variklis ir dvigubo veikimo ašmenys
Šviežią, kokybišką maistą vertina kiekvienas virėjas. Tačiau jums nereikia būti profesionaliu kulinaru, kad taip paruoštumėte. Naudodami naująjį „Philips" rankinį maišytuvą galite greitai ir lengvai pasiekti profesionalių rezultatų savo virtuvėje.
Daugiau galios ir profesionalus rezultatas
•    Galingas 700 vatų variklis
•    5 greičiai, Turbo mygtukas
•    Dvipusio veikimo ašmenys, pjaunantys horizontaliai ir vertikaliai
•    1 l talpos matavimo indas su dangteliu, mini smulkintuvas, 750 ml XL smulkintuvas su ledo trupinimo mente, plaktuvas.
Kapoja svogūnus, žalumynus, kietą sūrį, ledą ir pan.
Plakta grietinėlė, putėsiai, kiaušinių baltymai ir pan.
Jokio taškymosi maišant
 

 

 

   Jau senokai nusipirkome šį plakiklį –blenderį Philips ir labai juo patenkinti. Labai aštrus ir patvarus peiliai, galima susmulkinti viską, ką tik užsigeisit. Aš jį naudoju kiekvieną dieną ir jis iki šiol veikia kuo puikiausiai. Jau pamiršau ką reiškia peiliu smulkinti svogūną. Jei reikia susmulkinti nedidelį kiekį žalios mėsos pasinaudoju juo ir nereikia traukti mėsmalę.

 

   Naudojau kelis kartus per dieną, kai gaminau vaikui daržovių-mėsos tyrę. Pagaminti šviežią daržovių tyrę labai lengva, greita ir patogu. Dabar vaikai valgo prie bendro stalo, bet kartais vis vien pasinaudoju blenderiu smulkindama kokį kepsnį ar pan., kad mažiausiam būtų lengviau sukramtyti. Aš labai patenkinta, neįsivaizduoju kaip tvarkyčiausi virtuvėje be jo pagalbos. Rekomenduoju visiems!!

 

Privalumai: labai patogus, lengvai plaunamas, galingas
Trūkumai: nėra

 

Category: Smulki buitinė technika |
| Comments: 2 | Tags: Philips, blenderis, HR 1372, plakiklis | Rating: 3.7/3
Komentarų: 2
avatar
1 Lija Tkacuk • 16:09, 2012-03-27
As turiu toki pat smulkintuva, jau 5-ius metus naudoju kasdien, veikia puikiai, ne karto neveziau i serviza, turiu du vaikus, turejau smulkinty maista, naudojau kaip plaktuva, is technines puses veikia super. Pries tai turejau kita modeli, nespejau vezti i servizus. Smulkintuvas dazniau buvo servizuose, negu virtuveje biggrin
avatar
0
2 • 11:01, 2015-09-23
Labai geras, Pirkau kalėdų progra dukrai - labai patinka. Naudojasi taip, kad nespėjų suvalgyt kiek pagamina smile Siūlau tik atkreipti dėmesį į peiliukus - riešutus kapokite tik su ledui skirtu peiliuku, nes kitaip galite sugadinti - turiu tokios patirties sad
Geras dalykas, labai mazas bet galingas smile
omForm">
avatar