Pradinis » Atsiliepimai » Technika » Buitinė technika [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Cikloninis dulkių siurblis LG CYKING V-C7271 HTU

Prieš 4 metus nupirkome šį LG CYKING dulkių siurblį. Apsistojome ties šiuo modeliu vien dėl to, kad jis neturi popierinių dulkių maišelių, o paprastą plastmasinį konteinerį. Dulkės ir išsiurbtą purvą galima lengavai išmesti atsidarius konteinerį ir nereikia nuolat pirkti naujus popierinius maišelius. Be to, jis atrodė kompaktiškas.
Bet mes iš karto konteinerio viduje pastebėjome filtrą, kuri logiškai mąstant reikėtų keisti ir kurio dėka oras valymo metu yra visiškai švarus. Parduotuvės konsultantė patikino mus, kad filtrus lengvai galėsime rasti bet kurioje buitinės technikos parduotuvėje ir juos reikės keisti 2 kartus metuose.

Pradėjus naudoti dulkių siurblį pasirodė, kad jau po 5-6 valymų filtras būna visiškai užterštas. Išmetus visas šiukšles iš konteinerio ir šiek tiek išvalius filtrą vandeniu (iki galo jį neįmanoma išvalyti patiems, be to jis labai ilgai džiūsta) dulkių siurblys vistiek nevalo visu pajėgumu, oras po naudojimo būna labai nešvarus, tenka išvedinti visus kambarius.
Pasisekė, kad vyras darbe turi galimybę suspaustu oru jį prapusti.  Dabar, kai tik jis būna užterštas, vyras pasiima jį į darbą, pravalo ir filtras atrodo, kaip naujas, kai filtras išvalytas, siurblys valo labai gerai. Todėl pirkdami LG cikloninius dulkių siurblius LG  V-C7271 ir kitus modelius su panašiais filtrais pagalvokite, ar jus tuėsite galimybę išvalyti šį filtrą arba galėsite dažnai pirkti naujus. Jei jūsų atsakymas "ne”, tuomet šių cikloninių  LG modelių nerekomenduoju.

Privalumai: kompaktiškas, lengva išvalyti plastmasinį konteinerį, nereikia pirkti popierinius dulkių maišelius, siurblio rankena su valdymu
Trūkumai: dažnai reikia keisti arba valyti filtrą

Category: Buitinė technika |
| Tags: V-C7271 HTU, CYKING, dulkių siurblis, Cikloninis, LG | Rating: 2.7/7
Komentarų: 0
omForm">
avatar