Pradinis » Atsiliepimai » Technika » Buitinė technika [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Arnica Bora 4000

Vietoj sugedusio seno dulkių siurblio iškojome naujo. Norėjome kad būtu, kaip ir ankščiau - su vandens filtru, bet kad ne didelis būtu. Tokio tipo siurbliai paprastai užima daug vietos, jų konstrukcija sudetinga ir pan. Paguglinau, pažiurėjau papuleriose internetinese parduotuvese. Pamačiau, kad dabar prekiaujama Karcher, Thomas ir Arnica dulkių siurbliais turinčiais vandens filtrą.

Arnica pigesni.  Rašo, kad pagaminta Turkijoje, bet suteikia 4 metų garantiją. Sudomino. Pažiūrėjau video: Nustebino labai paprasta konstrukcija. Kodėl?

Draugo šeima turi Thomas firmos dulkių siurblį su vandens filtrų, tai ten mačiau filtravimo konteineris žymiai sudetingesnės konstrukcijos: keletas plastmasinių dalių, dvi kempinės ir pati talpa įdomios formos.

Čia visiškai priešingai: apvalus konteineris su rankena - vos ne paprastas kibiras. Atsiliepimų radau ne daug, bet visi rašo, kad viskas OK. Problemų dėl to nėra, tik pliusai - labai lengva plauti.

Ilgai ne svarsčiau, kaina 106 Eur, maži gabaritai, paprasta konstrukcija ir ilgas garantinis terminas.

Arnica dulkų siurblys

Užsakinėjau internetinėjė parduotuveje. Tą dieną Pigu.lt šis siurblys ten kainavo pigiau nei kitose vietose. (Aišku taip būna ne visada ir čia aš ne reklamuoju šios parduotuvės.) Geriausia daikto kaina aš paprastai ieškau kaina24.lt tinklalapyje. Gal kas žinote panašių saitų pasidalinkite komentaruose.

Nupirkau Arnica bora 4000 ir kol kas labai patenkintas. Jau 3 savaites padeda valyti kambarius.

Veikia tyliau, nei senas siurblys- bet taip ir turi buti ;) Traukia labai gerai. Manevringas ir lengvas. Laidas ilgas. Labai pigi eksploatacija - reikia tik vandens įpylti. Jokių maišelių keitimų ir dulkių.

Rekomenduoju.

 

 

Category: Buitinė technika |
| Rating: 3.0/2
Komentarų: 0
omForm">
avatar