Pradinis » Atsiliepimai » Technika » Audio [ Rašyti naują atsiliepimą ]

Audio-Technica ATH-M20x ausinės

Sveiki, prireike man ausinių. Ką daryti? Nieko naujo čia nepasakysiu: Skaitom, klausom, renkamės!

1. SKAITOM

Kaip rašo profesionalai: "Atviro tipo ausinių korpuso išorinė dalis (už garsiakalbio) yra atvira, dažniausiai pridengta grotelėmis. Taip garsas nevaržomai sklinda tiek į išorę (gali trukdyti toje pačioje patalpoje esantiems asmenims), tiek į vidų (išorės triukšmas gali trukdyti klausytis muzikos). Paprastai atviro tipo ausinės būna skirtos naudoti namuose, kur nėra aplinkinių triukšmų. Jomis išgaunamas garsas yra natūralesnis, turi platesnę, gilesnę erdvę, lyginant su uždaro korpuso tipo ausinėmis.

Uždaro tipo ausinių garsiakalbiai yra įmontuoti į uždarus korpusus, kurie riboja garso sklidimą į išorę ir į vidų. Tokiose ausinėse žemas dažnis paprastai būna ryškesnis, labiau pabrėžtas. Garse gali būti pastebimi prieskambiai dėl uždarame korpuse susidarančių rezonansų, tačiau tokios ausinės gerai izoliuoja triukšmus iš išorės, tuo pačiu neskleisdamos garso į aplinką. Uždaro tipo ausines dažnai naudoja triukšmingose aplinkose, monitoringui per renginius, studijose."

Paskaičius interneto platybese įvairiausių nuomonių, apsisprendžiau, kad man reikalingos uždaro tipo ausines.

Audio-Technica ATH-M20x ausinės

2. KLAUSOM

Ausines naudoju video redagavimo metu garso takeliui tvarkyti. Šios ausines, kaip ir visa ATH-M serija sukurta tam kad girdėti švarų, tiesų garsą. Niekaip nepagražinta, be "paturbitų bosų" ir panašiai. Girdime tokį garsą, kos buvo įrašytas.

 

 

3. RENKAMES

 

Kodėl nupirkau butent Audio-Technica ATH-M20x ausinės, o ne Audio-Technica ATH-M70x ausinės?

Aišku kainos skirtumas beveik 300 € daug ką reiškia, bet ar tikrai skambesio skirtumas tiek kainuoja? Čia kiekvienas muzikos miegėjas sprendžia pats. 

Category: Audio |
| Tags: Audio-Technica, ausinės muzikos klausymui, profesionalios ausinės, Audio-technica ausinės, Audio-technica ATH-M20x | Rating: 1.0/1
Komentarų: 0
omForm">
avatar