Pradinis » Nemokami skelbimai » Paslaugos, darbas » Web sprendimai, svetainės [ + Įdėk skelbimą ]

isnuomosiu.lt
2019-03-01, 08:23

Skelbimų portalai – Daug, bet ne konkretu

Jeigu nors kartą teko pardavinėti, pirkti ar nuomotis kažkokį daiktą, tuomet  jau susidūrėte su tokias paslaugas siūlančių portalų gausa. Ko gero pastebėjote ir tai, kad kai kuriuose skelbimų portaluose nemokama tik registracija, tuo tarpu už skelbimo talpinimą imamas mokestis, vienur jis didesnis kitur mažesnis, bet jis yra. Tačiau isnuomosiu.lt yra kitoks skelbimų portalas nei jūs iki šiol esate matę. Isnuomosiu.lt registracija, skelbimų talpinimas ar pratęsimas nemokamas, nepaisant to, vartotojas yra juridinis ar fizinis asmuo. Talpinti nuomos skelbimus pas mus tiesiog apsimoka.

isnuomosiu.lt yra vienintelis skelbimų portalas Lietuvoje, kuris turi specialią sritį  t. y., nuoma, jokios prekybos. Atkreipiame dėmesį, kad nuoma neprasideda ir nesibaigia nekilnojamuoju turtu. Beveik visuose skelbimų portaluose jūs galite patalpinti nekilnojamojo turto nuomos skelbimus, tačiau isnuomosiu.lt jus galite patalpinti: automobilių, sodybų, butų, namų, įrankių, kompiuterių, žaidimų, dviračių ir visų kitų daiktų, kuriuos galima išnuomoti, nuomos skelbimus.

Didieji skelbimų portalai tikrai turi trūkumų. Pirmiausia t. y. skelbimų talpinimo kaina ir tikrai negarantuotas rezultatas. Kitas itin svarbus trūkumas  – dėl itin didelio informacijos kiekio vartotojui portalu nėra patogu naudotis, priešingai nei konkrečią paskirtį turinčiais portalais, kaip isnuomosiu.lt .

Ką jūs gaunate portale isnuomosiu.lt? nuoma

Svarbiausia, kad gaunate nemoką galimybę būti labiau matomi. Isnuomosiu.lt esantys skelbimai yra įkeliami į mūsų grupę socialiniame tinkle Facebook, kuri labai sparčiai auga, todėl jūsų skelbimą automatiškai pamato dar didesnė auditorija. Patalpinus skelbimą isnuomosiu.lt, savo paskyrą galite susieti su turimu Facebook profiliu, todėl išsamesnę informaciją klientai gali rasti tiesiog vienu pelytės paspaudimu, kuris nukreipia į jūsų puslapį. Galite bendrauti tokiomis programėlėmis kaip Skype, What’s app, kurios jau integruotos jūsų patogumui, todėl registracijos metu tereikia užpildyti atitinkamas grafas. Savo skelbime taip pat turite galimybę nurodyti konkrečią nuomojamo daikto buvimo vieta Google žemėlapyje, kuris yra rodomas jūsų skelbime.

Mūsų tikslas-nuomos skelbimus raskite paprastai

Siekiame, kad visus nuomos skelbimus būtų galima talpinti, rasti vienoje vietoje, be didesnių pastangų. Kam pirkti, jeigu galima išsinuomoti.

Paskelbė: gretaadas | Tiklalapis
Perskaitė: 391 | Galioja iki: 2022-07-18 | Reitingas: 1.0/1