Pradinis » Atsiliepimai » Kompiuterija » Tinklo įranga [ Rašyti naują atsiliepimą ]

TP-Link TL-WR740N Wireless N150 routeris

Turėjau tokį routerį. Teko skaityti teigiamų komentarų ir nuomonių apie routerį TP-Link TL-WR740N.
Pavyzdžiui rašo: "senąjį routerį sudaužė žaibas tai teko rinktis paskubomis ir neplanuotomis išlaidomis patį pigiausią. Šį nusipirkęs buvau nustebintas. Tikrai galiu rekomenduoti ir kitiems.. Jau eina antras mėnuo kaip veikia. Net esant staigiems elektros dingimams bei atsiradimams nesustreikuoja.. Negana to sakyčiau net labai greitai užsikrauna."


Arba taip: " Nupirkau tevams, nesitiikėdamas kažkokio super greičio. Įrasiau openWRT.. pratestavau. Per laidą ~95mbps, per wifi ~75mbps. Nustebino wifi (net sumazinus spinduliavimo galia nuo 500mw iki 100mw pralaidumas mažai pasikeitė)."

Geri atsiliepimai, maža kaina. Bet..
Turėjau tokį. Buvo prijungtas 1 laptopas per WiFi ir 1 stacionarus kompas laidu. Apkrautas minimaliai, bet buvo įjungtas 24 val. per parą. Po 1,5 metų sugedo; net nesupratau priežasčių. Šeip jis gana gerai šyla, bet su aušinimų ten kur buvo pakabintas neturėtų buti problemų.. Indikatoriai mirksi bet ryšio nėra. Routerio TL-WR740N konfiguravimo tinklapis nepasiekiamas - routeris neatsako..

Jeigu ir pirkti TP-Link tai geriau pirkti tokį >> TL-WDR3600 N600

Rašo, kad TL-WR740N "idealus variantas iki 40mbs internetui, wlan užtenka 2 kambariu bute sočiai ir kaina priimtina :)" ir "Nors pigus bet geras routeriukas. Dėl neto ar LAN jokiu problemu nėra. Del WiFi, tai galėtu toliau traukti, bet ko noret už tokia kainą?
Suderinamas tiek su OpenWrt, tiek su DD-WRT, nors ir stockinis firmware padarytas ant tu pačiu Linux'u (2.6.31), daugiausia naudojant opensource softą. Tiesa as pats nenaudojau stockin'io firmware, o isikaliau OpenWrt. Kas nebijot eksperimentuot, i si routeri galima ideti ir USB porta."

Apie routerį TP-Link TL-WR740N kitas sako: "Pirkau, bet reikia naują imt. Nežinau iš kur toks bajeris, bet kai per wifi prisijungia keli kompai ir po to išjungi bent vieną iš jų (hybernate), tai nutrūksta net'as visiems likusiems - tenka arba restartuot modemą arba laukt ~5 min, kol vėl kažkokiu stebuklingu būdu atsiranda internetas. Bandžiau konfigint, perrašyt soft'ą ir t.t. - nieks nepadėjo, tai jau užkniso net'o dinginėjimas kiekvienąkart kam nors išjungus laptop'ą, kad verčiau jau kitą kokį paimt...

Sakyčiau pigus ir paprastas, o jau veks tai kaip pasiseks :)



Gamintojo informacija:​

WAN portai 1x 10/100BaseTX (RJ45)
LAN portai 4x 10/100BaseTX (RJ45)
Valdymas, stebėjimas ir konfigūracija Valdymas per internetą
Palaikomi routing protokolai Dynamic Routing, Static Routing
Palaikomi protokolai ir standartai IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.1x - Network Login, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, ICMP - Internet Control Message Protocol, NAT - Network Address Translation, PPPoE - Point-to-Point Protocol over Ethernet, CSMA/CA - Carrier Sense Multiple Access With Collision Avoidance, DDNS - Dynamic Domain Name System, QoS - Quality of Service, IP QoS - IP Quality of Service
Autentiškumo ir patekimo kontrolės protokolai ACL based on MAC
Papildomos funkcijos Access Point mode
WLAN palaikymas Taip
Palaikomi WirelessLAN tinklai IEEE 802.11b - Wireless LAN 11Mbps, 2.4GHz, IEEE 802.11g - Wireless LAN 54Mbps, 2.4GHz, IEEE 802.11n - Wireless LAN 150Mbps, 2.4GHz
Šifravimas WEP - Wired Equivalent Privacy, WEP - Wired Equivalent Privacy, WEP - Wired Equivalent Privacy, WPA (802.1x) - WiFi Protected Access (802.1x), WPA (PSK) - Wi-Fi Protected Access (Pre-Shared Keys), WPA2 Enterprise mode (802.1x), WPA2 (PSK) - Wi-Fi Protected Access 2 (Pre-Shared Keys)
Integruotos antenos galia 5
Išorinės antenos jungtis Ne
Standartinė įranga Naudotojo vadovas, AC adapteris
Papildoma informacija Radijas dirba 1T1R režime, MAC address clonning
Category: Tinklo įranga |
| Tags: wireless, TP-Link, routeris | Rating: 0.0/0
Komentarų: 0
omForm">
avatar